0Item(s)

Sie haben keine Artikel im Warenkorb.

Product was successfully added to your shopping cart.
Insane Labz Nightmare

Mehr Ansichten

Insane Labz

Insane Labz Nightmare

Verfügbarkeit: Nicht auf Lager

Details

Nigtmare od Insane Labz je skvelý prírodný doplnok na podporu kvalitného spánku a regenráciu pre športovcov ktorí tvrdo makajú a potrebujú mať kvalitný spánok. Spánok je totižto veľmi dôležitou súčasťou regenerácie a určite by sa nemal zanedbávať.  Nigtmare vám pomôže docieliť hlboký, kvalitný spánok, má pozitivný vplyv na dobrú náladu a tiež napomáha spaľovaniu tukov. 
Nigtmare obsahuje extrémne účinné a preskúmané zložky ako napríklad Levodopa, extrakt z valeriány, extrakt z medovky, Passiflora, extrakt z levandule, extrakt z harmančeka a mnoho ďalších. Všetky tieto zložky ovplyvňujú fázu REM spánku, podporujú hlboký spánok bez prebúdzania sa uprostred noci a uvoľňujú telo, svaly a organizmus.
Nigtmare obsahuje tiež dve patentované zložky AMPisleep a OxyGold. 

  1. Podporuje pokojný a hlboký spánok
  2. Zlepšuje náladu
  3. Zlepšuje regeneráciu
  4. Napomáha spaľovaniu tukov
  5. Čisto prírodný doplnok

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte jednu odmerku 30 minút pred tréningom. 

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Pred užitím tohto lieku sa obráťte na svojho lekára. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy.Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Schreiben Sie die erste Kundenmeinung

Schreiben Sie Ihre eigene Kundenmeinung