0Item(s)

Sie haben keine Artikel im Warenkorb.

Product was successfully added to your shopping cart.
Hi-Tech Pharmaceuticals - Lipodrene Elite

Mehr Ansichten

Hi-Tech Pharmaceuticals

Hi-Tech Pharmaceuticals - Lipodrene Elite

Kurzübersicht

Hi-Tech Pharmaceuticals – Lipodrene Elite je nový a mnohonásobné účinnejší spaľovač tukov ako jeho predošla verzia Lipodrene.
Lipodrine Elite je poháňaný účinnými ingredienciami na chudnutie ako synefrín, DMHA a Yohimbe.
Lipodrene Elite je vynovený najmä o obsah kvalitnej Koki ale aj iných na seba synergicky pôsobiacich látok.

Verfügbarkeit: Auf Lager

43,10 €

Details

Hi-Tech Pharmaceuticals – Lipodrene Elite je nový a mnohonásobné účinnejší spaľovač tukov ako jeho predošla verzia Lipodrene. Lipodrine Elite je poháňaný účinnými ingredienciami na chudnutie ako synefrín, DMHA a Yohimbe. Lipodrene Elite je vynovený najmä o obsah kvalitnej Koki ale aj iných na seba synergicky pôsobiacich látok.

Alkyloidy Koki sú úžasné v tom, že majú schopnosť spôsobiť uvoľňovanie katecholamínov, ako norepinefrínu a dopamínu a serotonínu. Serotonín má schopnosť potláčať chuť do jedla a zároveň zlepšiť náladu. Dopamín - pomáha kontrolovať pôžitkové centrá v mozgu, reguluje pohyb a emocionálne reakcie - oznamuje tiež telu, kedy prestať jesť.

Hi-Tech Pharmaceuticals – Lipodrone Elite patrí k tým spaľovačom tukov, ktoré vám maximalizujú vaše výsledky v diéte, kilá na váhe vám budú ubúdať každý deň a navyše Lipodrone Elite vás podporí brutálnym prísunom energie. 

Hi-Tech Pharmaceuticals – Lipodrone Elite obsahuje látky:

Erythroxylum Coca Extract 
Obrovský pokrok v chudnutí od svetoznámeho efedrínu. Táto populárna rastlina bola po celé stáročia žuvaná domorodými kmeňmi, predovšetkým na zvýšenie energie, chuti do jedla a pokles nadbytočnej telesnej hmotnosti. Obsahuje prirodzene sa vyskytujúce alkaloidy a živiny, o ktorých sa zistilo, že pomáhajú zvyšovať rýchlosť metabolizmu, pália nadbytočný tuk a znižujú chuť do jedla.

Citrus Aurantium
Rastlina z ktorej sa získava najznámejší termogénny spaľovač tukov – Synephrine. Zahriatím organizmu napomáha premieňaniu tuku na energiu a potláča chuť do jedla.

Senegalia Berlandieri
Najsilnejší prírodný stimulant od čistého efedrínu.

Teobromín
Pomáha stimulovať organizmus, štartuje funkcie metabolizmu a zároveň znižuje krvný tlak, čo je zriedkavá kombinácia pre stimulant.

Caralluma extrakt
Kaktus používaný od staroveku v indickej medicíne a kuchyni. Ukázalo sa, že má silnú schopnosť potláčať chuť do jedla a tak vám efektívne zníži denný príjem kalórií.

6,7 Dihydroxybergamottin
Napomáha zvýšiť produkciu serotonínu, ktorý pomáha zlepšiť náladu a rovnako znížiť chuť na jedlo.

Yohimbe Extract (kôra)
Yohimbine zvyšuje hladiny adrenalínu v tele a spomaľuje regulačný proces v tukových bunkách, ktorý normálne potláča spaľovanie tukov. Yohimbe extract „deaktivuje“ tento receptor a vy tak môžete chudnúť ešte viac rýchlejšie, kvalitnejšie a efektívnejšie.

  1. Schreiben Sie die erste Kundenmeinung

Schreiben Sie Ihre eigene Kundenmeinung

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 1 tabletu ráno a 1 tabletu po obede. Neprekračujte 4 tablety denne.